Doradcy żywieniowi

  • PDFDrukujEmail

imgŻyczliwy, wyspecjalizowany w swym fachu personel oraz przyjazna obsługa w firmie Neorol to codzienność. Klienci zawsze mogą liczyć na pomoc Działu Obsługi Klienta a do dyspozycji hodowców są doradcy żywieniowi gotowi pomóc w kwestiach związanych ze zdrowym żywieniem zwierząt.

Współpraca z klientami opiera się na bezpośrednich kontaktach doradców żywieniowych z hodowcami. Specjaliści z Neorolu spotykają się ze swoimi klientami w ich gospodarstwach i pomagają określić indywidualne rozwiązania żywieniowe zgodne z najnowszymi zaleceniami i technologiami.
Kompleksową obsługę oraz bezpłatne, w ramach współpracy z firmą, doradztwo żywieniowe możemy zapewnić Naszym Klientom poprzez zatrudnienie osób z fachowym wykształceniem oraz praktycznym przygotowaniem. Wiedza naszych doradców oparta jest bowiem nie tylko na wiedzy książkowej i obsłudze Państwa obiektów, ale przede wszystkim na doświadczeniu w prowadzeniu własnych hodowli we własnych gospodarstwach, które są jednocześnie naszymi fermami testowymi.
Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu obsługi klienta nasi doradcy uczestniczą w cyklicznych szkoleniach dokształcających.
Szkolimy nie tylko swoich doradców, ale także dbamy o swoich klientów i specjalnie dla nich co roku organizujemy sezonowe szkolenia, na których hodowcy mogą zapoznać się z nowinkami hodowlanymi oraz skorzystać z pomocy naszych doradców.  
Działalność Neorolu to także współpraca z producentami zbóż. Neorol całorocznie prowadzi skup zboża, a rolnicy którzy sprzedają swoje produkty mogą liczyć na korzystne propozycje cenowe przy zakupie pasz.